КОММІТ
Информаційні технології
тел. +(380) 48-737-33-11

IT КОММІТ - проектування та монтаж СКС


Кабельні мережі. Монтаж СКС

Монтаж структурованих кабельних систем - один із основних напрямків роботи компанії КОММІТ. Нашою компанією виконано безліч проектів щодо створення структурованих кабельних систем. У списку наших клієнтів -

Структурована кабельна система

СКС, або Структурована кабельна система/мережа – це кабельна основа інфраструктури однієї чи кількох будівель, що поєднує різні інформаційні сервіси. Структуровані кабельні мережі мають такі підсистеми: Проектування СКС в Одесі
  • електричні кабельні мережі
  • телефонні кабельні мережі
  • комп'ютерні мережі
  • системи відеоспостереження
  • системи сигналізації
Таким чином, кабельна система мереж є складною структурою, що забезпечує передачу даних різного типу (голосовий, відеозв'язок, цифрові дані).
Монтаж систем СКС – це створення ієрархічної кабельної мережі, всі компоненти якої (кабелі, крос-панелі, сполучні шнури, кабельні роз'єми, модульні гнізда, інформаційні розетки) інтегруються у єдиний комплекс.

Етапи створення структурованої кабельної системи

Проектування СКС Основні етапи проектування та монтажу СКС.

Передпроектне обстеження

Вивчення об'єкта базується на даних візуального огляду, а також інформації, що міститься в технічній документації. На цьому етапі збирається вихідна інформація для проектування СКС: розміри приміщень, розташування віконних та дверних прорізів, висота стель, товщина та матеріал стін, наявність/відсутність кабель-каналів, фальш-перекриттів, розташування робочих місць, серверної тощо. Етап проектування завершується узгодженням проектної та робочої документації із замовником.

Монтаж

Монтаж СКС Монтаж кабельних мереж включає наступний перелік робіт:
  • монтаж кабельних трас (захисні короби, труби, лотки тощо),
  • підготовчі роботи (свердління отворів під кабельні траси),
  • прокладання кабельних мереж та встановлення розеток (складання та встановлення настінних рам, телекомунікаційних шаф та стійок тощо),
  • встановлення та закладення кабелів у комутаційні панелі.
Усі роботи з монтажу мереж СКС виконуються згідно з робочою документацією проекту, а також відповідно до норм, правил і стандартів.

Монтаж СКС в Одесі

Незалежно від того, де саме Вам потрібний монтаж СКС (в офісі, на промисловому підприємстві), Ви можете звернутися до нашої компанії, яка має багатий досвід будівництва кабельних мереж як у невеликих компаніях, так і на великих виробничих площах.

Структура кабельної мережі завжди розробляється в індивідуальному порядку і лише в деяких випадках, наприклад для корпоративних замовників, може бути розроблений типовий проект структурованої кабельної системи. Вартість проектування та монтажу СКС також залежить від обсягів робіт, від вимог замовника до кабельних систем.

    IT компанія КОММІТ: commit.com.ua